9 مرداد 1401

حضور شرکت توسعه صنعتی نصر ماد در نمایشگاه شهرآفتاب

توسعه صنعتی نصر ماد در نمایشگاه شهرآفتاب که دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت در مرداد ماه سال 1401 به مدت چهار روز متوالی از تاریخ 4 الی ‌7ام در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد، به عنوان  نمایندگی فونیکس کانتکت  غرفه داشته است. این نمایشگاه نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد ۱۰۰ درصدی بوده و در فضایی بالغ بر ۱۵ هزار متر برگزار شد.

در این رویداد بین‌المللی ۱۴۰ شرکت تولیدکننده شرکت کردند. شرکت‌های بازرگانی و نمایندگی محصولات کشورهای اروپایی، آسیای شرقی، آلمان، انگلستان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، چک، فرانسه، ژاپن، کره جنوبی، مالزی، چین و ترکیه در این نمایشگاه حضور داشتند.

شرکت‌های شرکت‌کننده آخرین دستاوردها و خدمات خود در زیمنه های زیر به نمایش گذاشتند:

  • گروه‌های کالایی ابزارآلات صنعتی
  • انواع ماشین‌آلات صنعتی، اتوماسیون صنعتی
  • ابزار دقیق صنایع کارگاهی
  • تجهیزات خطوط تولید لیزر و حکاکی
  • تراشکاری و قالب‌سازی
  • انواع ماشین‌آلات خم‌کاری و فرم‌دهی فلزات

توسعه صنعتی نصر ماد در نمایشگاه شهرآفتاب به عنوان وارد‌کننده رسمی و معتبر محصولات الکتریکی برند فونیکس کانتکت از کشور آلمان حضور داشت. محل جغرافیایی این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت شهر آفتاب تهران، سالن A5، غرفه B1 واقع بوده است.

شرکت توسعه صنعتی نصر ماد که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه از گروه ماد است. این شرکت در حوزه واردات و پخش ترمینال‌، برقگیر، منبع تغذیه، ایزولاتور، سوئیچ، تجهیزات ریلی، رله‌های کمکی و لیبل و پرینتر از برند فونیکس کانتکت فعالیت دارد.

حضور در این نمایشگاه برای شرکت توسعه صنعتی نصر ماد بستری برای ارتباطات گسترده‌تر و همکاری‌های عمیق‌تر با سایر شرکت‌ها و ارگان‌ها ایجاد کرده است تا در جهت پیش‌برد پروژه‌های بزرگ صنعتی قدم‌های بزرگتری برداشته شود.

 

 

در ادامه برخی از تصاویر از نمایشگاه صنعت شهر آفتاب را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

مطالب مرتبط

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در صورت تمایل نیز میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.