5 آذر 1401

حضور شرکت توسعه صنعتی نصرماد در نمایشگاه بین المللی صنعت برق_تهران 1401

نمایشگاه بین‌المللی برق از تاریخ 29 آبان الی 2 آذر 1401 در محل دایمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد. این نمایشگاه در واقع بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت برق است که با حضور جمع کثیری از شرکت‌های قدرتمند داخلی و خارجی بر پا شد تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان و دست اندرکاران قرار دهند. شرکت‌ها با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و سمت و سوی رشد صنعت برق می‌توانند فعالیت‌ها و نوآوری‌های آینده خود را برنامه‌ریزی کنند.

در این نمایشگاه غیر از ایران، 9 کشور مختلف حضور داشته و محصولات و نوآوری‌های خود را به معرض نمایش گذاشتند  این کشور‌ها عبارتند از: چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، اسپانیا و جمهوری چک.

در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی برق تهران 22 شرکت خارجی و حدود 350 شرکت ایرانی  محصولات خود را ارائه کردند. 

صنعت برق در کشور ما به صورت مستقیم 150 هزار شغل ایجاد کرده و حدود دو هزار بنگاه کوچک و بزرگ اقتصادی در این صنعت فعال هستند. صنعت برق جزو صنایع مولد و استراتژیک است که زیرساخت لازم برای بسیاری از صنایع دیگر را ایجاد می‌کند.

شرکت توسعه صنعتی نصر ماد به عنوان نماینده سابق شرکت آلمانی فونیکس کانتکت در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته و در تمام مدت نمایشگاه از غرفه‌های پر بازدید این نمایشگاه بوده است. این شرکت با ارائه محصولات شرکت فونیکس کانتکت آلمان جایگاه بسیار خوبی در توزیع محصولات این شرکت معتبر داشته است.

مطالب مرتبط

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در صورت تمایل نیز میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.