پردازش ابری فونیکس کانتکت

9 شهریور 1401

پردازش ابری فونیکس کانتکت چیست؟

پردازش ابری فونیکس کانتکت در واقع یک زیرساخت فناوری اطلاعات مبتنی بر اینترنت است که امکان اتصال شبکه جهانی سیستم‌ها، کارخانه‌ها، محصولات، ماشین‌ها و شرکت‌ها را فراهم می‌آورد.

شرکت فونیکس کانتکت به عنوان یکی از ارائه دهندگان نرم‌افزار‌های ساده و استاندارد، خدمات هوشمند را بر روی Proficloud.io ارائه می‌دهد. با استفاده از این پلتفرم می‌توان دستگاه‌ها را هوشمند کرده، آنها را مدیریت، زمان خرابی سیستم‌ها را به حداقل رسانده و دسترسی به فضای ابری را افزایش داد.

 

پلتفرم اینترنت اشیا Proficloud.io

Proficloud.io یک پلتفرم هوشمند است که به شرکت‌های بزرگ و کوچک با یا بدون منابع IT محدودشان، امکان اتصال به فضای ابری را می‌دهد. Proficloud.io حداکثر سادگی را هنگام استفاده از پلتفرم ابری ارائه می‌دهد.

ثبت نام در این پلتفرم فقط چند دقیقه طول می‌کشد و برای استفاده از آن نیازی به داشتن اطلاعات در زمینه آی تی نیست. تمام این موارد در یک محیط ابری با دسترسی بالا طراحی شده است که با استانداردهای امنیتی مطابقت دارد.

 

 پلتفرم اینترنت اشیا و پردازش ابری فونیکس کانتکت

شرکت فونیکس کانتکت نرم افزار‌های ساده و استانداردی را در قالب خدمات هوشمند ارائه کرده است. این خدمات به شما امکان مدیریت هوشمندانه سیستم‌ها را با استفاده از تکنولوژی فضای ابری، کاهش زمان خرابی و افزایش کارایی می‌دهند.

با استفاده از پلتفرم IoT Proficloud.io، فونیکس کانتکت یک محیط ابری امن را فراهم می‌کند تا خدمات هوشمند در آن بستر اجرا شود.

کاربران می‌توانند سرویس‌های هوشمند مختلف را به صورت رایگان آزمایش کرده و سپس در مورد میزان پکیجی که نیاز دارند یا هزینه‌ای که مدنظرشان است، تصمیم بگیرند. لازم به ذکر است که این فرآیند بدون هیچگونه هزینه اجرا و قرارداد بلند مدت است.

 

مزایای سیستم‌های پردازش ابری فونیکس کانتکت برای کاربران

  • پیش‌بینی خطا و خرابی‌ها
  • تعیین پتانسیل بخش‌های ذخیره‌سازی برای نگهداری از اطلاعات مهم
  • افزایش فعل و انفعالات انسان و ماشین‌آلات به علت ارتباط مستقیم با دستگاه‌های هوشمند
  • مانیتورینگ فرآیند‌ها برای استخراج اطلاعات بهینه شده با استفاده از مقایسه نتایج
  • استفاده کارآمد و مؤثر از اطلاعات با استفاده از پایگاه‌های اطلاعاتی با دسترسی بالا
  • نظارت و کنترل جهانی اطلاعات به دلیل دسترسی مستقیم

 

شما می‌توانید درخواست‌های فنی، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک گذاشته یا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت کاتالوگ محصولات فونیکس کانتکت کلیک کنید.

می توانید برای مطالعه بیشتر به سایت فونیکس کانتکت مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

استاندارد UL-94 چیست؟

UL-94 مواد پلاستیکی انواع مختلفی داشته و در صنایع و کاربرد های عملی به منظورهای مختلفی استفاده می شوند.از مشکلاتی که ممکن است برای قطعات

ادامه مطلب »

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در صورت تمایل نیز میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.